Market znanja kompanije A1, primer dobre prakse

19. april 2023.

Kompanija A1 je za svoje zaposlene organizovala Market znanja u cilju promocije značaja celoživotnog učenja.

Koliko je znanje važan kapital, istakla je i Ana Jovanović, suosnivač Krojačeve škole, a svoja iskustva su podelili i ambasadori znanja Goran Ristić i Aleksandra Tasić iz kompanije A1.

Market znanja je sadržao niz aktivnosti tokom celog dana, panel diskusije, primere na koji način i šta odrasli najviše uče, razgovore o međugeneracijskim razlikama u učenju, hobijima i svetskoj praksi.