HR Experience 2023 - susret najboljih stručnjaka iz ljudskih resursa

19. april 2023.

Konferencija HR Experience promoviše i predstavlja trendove iz ljudskih resursa, kao i uspešne HR priče i prakse, zarad unapređenja sektora ljudskih resursa u Srbiji, a time i poslovanja uopšte.

HR Experience, u organizaciji Infostuda, okuplja najbolje domaće i strane HR stručnjake koji se kao govornici usredsređuju na aktuelnosti iz zapošljavanja, ali i na razmenu praktičnih iskustava i znanja sa učesnicima. Kroz predavanja učesnici se upoznaju sa strategijama koje primenjuju najbolji poslodavci u Srbiji, kao i praksama i idejama kako da unaprede svoju kompaniju u očima kandidata.

Krojačeva škola i ove godine predstavlja platformu za kompanijsko učenje i učesnicima konferencije je obezbedila pristup svim kursevima (lozinka po kojoj ćete nas prepoznati: VIP ulaznica).

Konferencija HR Experience 2023 biže održana 18. maja u Beogradu, više o programu, učesnicima i načinu prijave možete saznati na strani: HR Experience 2023.