AKCIJA koja se ne propušta: Pristup svim kursevima za samo 6 evra mesečno

01. novembar 2023.

Novembar je mesec planiranja, izveštavanja i novih akcija, a sada i naša podrška razvoju kompanijske kulture učenja dolazi u pravo vreme.

U toku je akcija koja će trajati do 30. novembra i za prvih 50 prijavljenih kompanija obezbedićemo pristup kompletnoj platformi, svim postojećim i budućim kursevima, HR analitiku, praćenje progresa i upravljanje učenjem, po ceni od samo 6 EVRA mesečno po licenci.

Za više informacija o akciji pozovite Bojanu Salatić putem broja telefona 069 200 20 83 ili se prijavite na ovoj strani: PRIJAVI SE ZA AKCIJU.